Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminna Biblioteka Publiczna w Świekatowie

Zajęcia taneczno-ruchowe

Od komputera wstańmy i się poruszajmy – zajęcia taneczno ruchowe promujące zdrowy tryb życia

Projekt zatytułowany "Od komputera wstańmy i się poruszajmy – zajęcia taneczno ruchowe promujące zdrowy tryb życia" polegał na przeprowadzeniu 22 godzin zajęć taneczno-ruchowych dla grupy 20-osobowej, prowadzonej przez wykwalifikowanego instruktora. 10 spotkań po 1,5 godz. odbyło się w sali korekcyjnej Gimnazjum im. Bohaterów Września 1939 r., które nieodpłatnie udostępniło nam to miejsce. Były też 2 spotkania po 2 godziny w plenerze (w miejscowości Jania Góra 5.06.2015 r. i w Zalesiu Królewskim 6.06.2015 r. podczas których mieszkańcy naszej gminy mogli się przyłączyć do wspólnej zabawy) oraz spotkanie na siłowni plenerowej w Świekatowie. Wszyscy uczestnicy projektu otrzymali koszulki identyfikujące grupę, na których widniało logo Działaj Lokalnie oraz nazwa projektu.

Z oficjalnym wystąpieniem grupa zaprezentowała się dwukrotnie.  Na Dożynkach Gminnych - 29 sierpnia 2015 r. oraz 12 września 2015 r., podczas VII Festiwalu Chleba w Janiej Górze gdzie oficjalnie zakończyliśmy projekt. Wszyscy z 20-osobowej grupy otrzymali zaświadczenia o uczestnictwie w projekcie oraz statuetki pamiątkowe. Dodatkowo – od 25 września 2015 r. można było w bibliotece odwiedzić wystawę - fotorelację z projektu autorstwa Weroniki Krupa.

Uczestnicy projektu to 20 osób, głownie dzieczyn choc nie zawsze. Zajęcia prowadziła Pani Natalia Drzycimska z firmy "Bajkolandia. Gwarancja najlepszej zabawy".

Projekt sfinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie” IX Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Filantropii w Polsce oraz Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Gospodarczego Ziemi Świeckiej  „Inkubator Przedsiębiorczości”

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny