AKTUALNOŚCI:

Utworzono dnia 03.07.2020

Spotkanie autorskie online z Marią Paszyńską

Utworzono dnia 02.07.2020

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy zaprasza na spotkanie online z MARIĄ PASZYŃSKĄ - autorką chętnie czytanych, popularnych powieści obyczajowych z historycznym tłem. Orientalistka i prawniczka z wykształcenia, varsavianistka z zamiłowania.W 2015 roku zadebiutowała jako pisarka powieścią „Warszawski niebotyk”. Kolejne to: „Gonitwa chmur” będąca kontynuacją powieściowego debiutu, trzytomowy cykl „Cień sułtana”, licząca cztery tomy bestsellerowa seria „Owoc granatu” oraz powieści z serii „Nieznane oblicza historii” - „Willa pod Zwariowaną Gwiazdą”, „Instytut piękności”, „Dwa światła”.

Spotkanie połączone będzie z promocją książki pt. „Czas białych nocy” otwierającej kolejny powieściowy cykl autorki pt. „Wiatr ze wschodu” . Spotkanie odbywa się w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki.

Piątek 3 lipca godzina 13:00

Link do strony ze spotkaniem:

czytaj dalej na temat: Spotkanie autorskie online z Marią Paszyńską

Godzininy otwarcia biblioteki w okresie wakacji

Utworzono dnia 02.07.2020

Dzień Ojca

Utworzono dnia 23.06.2020

Zapraszamy do udziału w projekcie - "Chcieć to znaczy móc - warsztaty rękodzięła dla Seniorek"

Utworzono dnia 04.06.2020

Nie odnaleziono wydarzeń w wybranym okresie.